W samym centrum Pragi Południe powstał nowoczesny hotel spełniający oczekiwania klientów indywidualnych oraz biznesowych. Hotel zlokalizowany jest tylko 4 kilometry od PGE Narodowego. Obsługa na najwyższym poziomie, przestronne pokoje gościnne, restauracja oraz nowoczesne sale konferencyjne zapewnią równowagę pomiędzy pracą, rozrywką i wypoczynkiem.

Do dyspozycji gości udostępniamy aż 228 jednoosobowych i dwuosobowych pokoi w Warszawie. Elegancki wystrój i funkcjonalne wyposażenie odnajdą Państwo w standardach: LUX, PREMIUM LUX, oraz STUDIO. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz suszarkę. Dodatkowo pokoje PREMIUM LUX wyposażone są w pantofle kąpielowe, zestaw do prasowania. We wszystkich pokojach zapewniamy bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Wiemy, że po pełnym zajęć dniu nasi goście chcą spędzić czas w przyjemnej, relaksującej atmosferze. Wiemy także, że podczas wyjazdów służbowych najważniejsze rozmowy odbywają się często nie w trakcie oficjalnych spotkań, ale "po godzinach". Dlatego też naszym gościom proponujemy dania kuchni polskiej i kontynentalnej w restauracji Nova, mistrzowsko przygotowane drinki w Lobby Barze oraz relaks w klubie After Five. Zaplecze gastronomiczne hotelu Best Western Felix polecamy nie tylko zatrzymującym się u nas gościom. Jest to bowiem doskonałe miejsce na organizację bankietów, imprez integracyjnych i okolicznościowych, a także wesel w Warszawie.

KONTAKT:

ul. Omulewska 24, 04-128 Warszawa
Tel.: 22 210 70 00
hotel@bwfelix.pl, www.bwfelix.pl

Do pobrania